Wybierz region

Wybierz miasto

  Ferie Zimowe z Klockami LEGO: Warszawa z klocków LEGO

  Dom Kultury Zacisze w Warszawie
  Warszawa, ul. Blokowa/1, +48 22 679 84 69

  09:00 Piątek, 23 stycznia

  • 145zł

  Kreatywna zabawa z klockami LEGO inspirowana ciekawostkami architektonicznymi Warszawy z elementami robotyki: Warszawy przedwojennej, teraźniejszej i Warszawy przyszłości z super bohaterami z komiksów, kreskówek i filmów. Będą też postaci ze Star Wars i pokazy LEGO ROBOTA wykonanego i zaprogramowanego z zestawów LEGO Mindstorm. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.

  LEGO ROBO SIENCE
  Dzień rozpoczniemy od konstruowania robotów i maszyn z LEGO. Na naszych warsztatach dzieci staną się inżynierami i informatykami w jednej osobie. Dowiadują się, jak działają maszyny i jak je można zaprogramować po przez specjalny program.

  ZABAWY SPORTOWO-REKREACYJNE
  Zimowe zajęcia zawsze będą wzbogacone o gry i zabawy sportowe. Przygotowaliśmy wiele energetycznych zabaw, poprawiających samopoczucie, koordynację ruchową. Będzie można sprawdzić się w wyścigach rzędów, torach przeszkód, grach zręcznościowych z balonami jak i w zabawach z niekonwencjonalnymi przyborami.

  LEGO KLOCKI - Twórcze Budowanie
  Warsztaty przygotowaliśmy tak, aby wykorzystać cały potencjał twórczy dzieci. Najpierw będzie czas na projektowanie, następnie na realizację pomysłu i wspólne budowanie, po to aby na końcu połączyć wszystko w jedną całość. Efekt gwarantowany.

  Uczestnicy: dzieci w wieku 5-11 lat. Liczba miejsc ograniczona.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Sprawdź co wiesz o zasadach piłki nożnej. QUIZ dla wiecznie początkujących