Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztaty w DK Zacisze: Zapach Świąt

  Dom Kultury Zacisze w Warszawie
  Warszawa, ul. Blokowa/1, +48 22 679 84 69

  10:00 Sobota, 6 grudnia

  • 15zł

  Jedna z legend mówi, że 6 grudnia wczesnym rankiem, kiedy jeszcze wszystkie dzieci śpią, Święty Mikołaj odwiedza nasze domy, by zostawić pod poduszką lub w wełnianej skarpecie drobne upominki i łakocie. Pachnąca choinka i prezenty, poczucie bliskości i ciepło wzajemnych relacji, są ważnymi akcentami świątecznego nastroju. Warsztaty, które zaplanowaliśmy wprowadzą nas w tę magiczną atmosferę.

  Podczas gdy w salach będą odbywały się różnorodne warsztaty pachnące świętami, w hallu DK Zacisze na I piętrze przygotujemy dla Państwa wystawę rzeźb Eugeniusza Węgiełka. Będzie można kupić wybraną rzeźbę, jak również zobaczyć Pana Eugeniusza przy pracy, a może nawet pomalować wybranego anioła.

  Warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych:

  "Malowane bombki" - warsztaty rodzinne
  Bombki ręcznie malowane farbami akrylowymi, zdobione cekinami, brokatem i plasteliną, z wykorzystaniem graficznych elementów świątecznych i dekoracyjnych wstążek.
  Godz.12.00-13.00 lub 13.30-14.30. Cena 15 zł. Instruktor: Bogusława Ołowska. Grupa max 8 osób.

  "Kosmiczne bombki" roziskrzone księżycowym blaskiem i obsypane gwiezdnym pyłem…
  Zainspirowani magią nieba, odległą galaktyką i kosmosem stworzymy niepowtarzalne bombki, które będą dekorować świąteczne drzewko lub posłużą jako samodzielna dekoracja świąteczna.
  Warsztaty dla dzieci w wieku od lat 6.
  Godz.10.00-11.30. Cena 20 zł. Instruktor: Anna Bartoszek. Grupa max 15 osób.

  "Brzęczące dzwoneczki"
  Wykorzystując technikę decoupage z małych glinianych doniczek wyczarujemy brzęczące dzwoneczki. Własnoręcznie wykonany drobiazg będzie doskonałą świąteczną ozdobą lub wyjątkowym prezentem, który oryginalnie zapakujemy. Warsztaty rodzinne (dzieci od 7 lat).
  Godz.12.00-14.00. Cena 40 zł. Instruktor: Anna Bartoszek. Grupa max 10 osób.

  "Bożonarodzeniowe wianki"
  Ekscytujące kompozycje gwiazdkowe, tradycyjne i nowoczesne. To część magii świąt. Będzie nastrojowo, będzie cudnie wśród słomy, sosnowych i świerkowych igieł. Przekonamy się, jak wiele rzeczy może stać się materiałem florystycznym. Warsztaty dla dorosłych i młodzieży (od 11 lat) .
  Godz.10.00-12.00. Cena 50 zł. Grupa max 10 osób.

  "Kolorowe wianki bożonarodzeniowe"
  Baśniowe, kolorowe wianki ze słomy i pachnących iglastych gałązek. Szyszki, patyczki brzozowe, czerwone jabłuszka, suszone owoce, kora cynamonowa i barwiony len, posłużą do własnych niepowtarzalnych kompozycji. Wianki mogą udekorować zarówno drzwi i świąteczny stół. Warsztaty dla dzieci od 7 lat.
  Godz. 12.30-13.30. Cena 30 zł. Instruktor: Bożena Wiśniewska. Grupa max 10 osób.

  "Karczochowa bombka"
  Wykorzystując barwne satynowe wstążki wykonamy bombkę o oryginalnym kształcie i kolorze. Warsztaty dla dorosłych i młodzieży (od 11 lat).
  Godz. 10.00-11.30. Cena 20 zł. Instruktor: Urszula Duczman. Grupa max 8 osób.

  "Reniferek"
  Warsztaty szycia przytulanek z miękkich i wzorzystych tkanin, dla wszystkich, którzy cenią sobie własnoręcznie przygotowany prezent. Zajęcia rodzinne (wiek dzieci min. 8 lat).
  Godz.10.00-13.30. Cena 30 zł. Instruktor: Kinga Duczman. Grupa max 8 osób.

  "Malowane życzenia"
  Wysyłanie kartek świątecznych ma długą tradycję, zwyczaj ten nie zanikł całkowicie. Zmienił się tylko sposób, w jaki przesyłamy sobie życzenia. Coraz częściej są to smsy i mmsy. Podczas warsztatów będzie możliwość stworzenia tradycyjnej, własnoręcznie malowanej akwarelami kartki. Warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  Godz.12.00-13.30, (gr.6 os.). Cena 20 zł. Instruktor: Teresa Ledzińska.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Sprawdź co wiesz o zasadach piłki nożnej. QUIZ dla wiecznie początkujących