Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa malarstwa Anity Kwiatkowskiej "Spokojnie" w 3 pokojach z kuchnią

  3 pokoje z kuchnią / Ognisko na Zielonej Białołęce
  Warszawa, ul. Głębocka/84, +48 60 583 38 03

  Od 25.11.2014 do 9.12.2014

  • Wstęp wolny

  Cykl "Spokojnie", stanowiący część mojego dyplomu, zapoczątkowała fascynacja miejscem. Chodzi tu o okolice obiektów Akademii Sztuk Pięknych na ul. Spokojnej w Warszawie, miejsce dla mnie szczególne, gdzie mogłam korzystać z pracowni uczelni w 2009 roku. Jest to zakątek o bogatej historii, w którym sąsiadują ze sobą cmentarze różnych wyznań, śmierć z twórczością młodych, ślady historii z teraźniejszością, a każde działanie zostaje naznaczone silnym kontekstem.

  W szczególny sposób zainteresowała mnie trudna do uchwycenia aura tajemnicy, która roztacza się wokół tego miejsca, a także narzucające się, czasami trudne do zniesienia uczucia izolacji, zamknięcia czy zagubienia.

  Wernisaż połączony będzie z cyklicznym spotkaniem sąsiedzkim "Pobite gary", które poprowadzi autorka wystawy Anita Kwiatkowska.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Sprawdź co wiesz o zasadach piłki nożnej. QUIZ dla wiecznie początkujących